Jdi na obsah Jdi na menu
 


Baraca-výstavy

3. 4. 2010

26.5.2012 SV Tlučná

rozhodčí: Antonín Tománek, třída otevřená, známka Výborná

posudek: lehčí fena, nepatrně dalšího formátu, odpovídající jemnější hlava, výborný krk, znatelný kohoutek, hrudník dostatečné hloubky, hřbet s delšími bedry, v pohybu pevný, úhlení končetin standartní, znaky sité a na hlavě méně ohraničené.

baraca-alpakar-tlucna.jpg

28.5.2011 dostala Eliška výbornou na Speciální výstavě v Českém Brodu.

rozhodčí p.Buriánková

posudek: Fena mírně delšího formátu. Standartní hlava. Správně nasazené i nesené uši. Standartní krk, hřbet. Mírně delší bedra. Standartní záď. Korektní zaúhlení v zadu, v předu by mohlo být mírně výraznější. Ocas správně nasazený i nesený.Prostorný pohyb. Standartní srst, pálení prokvetlé.

27.6. 2010 získala Eliška na krajské výstavě v Benátkých nad Jizerou ocenění Výborná 1, vítěz tř. mladých. 

Obrazek

29.5. 2010 S Eli jsem byla va krajské výstavě v Lysé nad Labem. Eliška se vystavovala ve třídě mladých. Postoj jsme dopilovali a tak obdržela známku Výborná 1, vítěz tř. mladých.

Posudek: Fena dobrého vývinu, dobře tvořená hlava a krk, pevný hřbet, výborné úhlení zadních končetin, chody volné, prostorné.

rozhodčí Josef Hodan

Obrazek

3.4. 2010 Jsem s Eliškou absolvovala jeji první výstavu. Byla to Pojizerská výstava v Mladé Boleslavi. Eli nastoupila ve třídě dorostu v konkurenci třech fen, v kruhu se chovala vzorně. Zuby ukázala na jedničku, akorát ten postoj ještě budeme muset trošku natrénovat. Rozhodčího zaujala i svým obrovským temperamentem a tak ji udělil známku VN 1. Eliška za svoji snahu dostala vytoužený balónek a u stánku si mohla vybrat, jakou dobrotu chtěla.

Posudek: harmonická fena, silná kostra, dobrý profil hlavy, delší bederní partie, plná záď, dobrý postoj v předu.

rozhodčí: Vladimír Adlt.

Obrazek

více foto na rajčeti.

 

Náhledy fotografií ze složky Pojizerská výstava 2010-Eliška