Jdi na obsah Jdi na menu
 


Bea od Červené duhy

17. 1. 2012

bea-port..jpg

Bea od Červené duhy

Chovná fena

RTG DLK 0/0 DKK 0/0 MvDr. Petráš

Zkoušky: BH (54), ZM (49,39,44), SPr1

bonitační kód: A3,B2,H1b,L1a,M1a,T2,Z1/6

26.5. 2012 SV Tlučná: tř. mladých V1 CAJC, rozhodčí Antonín Tománek

posudek: ušlechtilá fena ve výstavní kondici, tipická fenčí hlava, výborné dokonale tmavé oko, nepatrně lehčí ucho, plnochrupá skus nůžkový, dobře nasazený krk, přechází do výrazného kohoutku, hrudník dostatečné hloubky, rovná hřbetní linie, velmi dobrá záď, končetiny standartně postavené i zaúhlené.

26.8. 2013 NV Mladá Boleslav: tř. otevřená V4

posudek: Dobře stavěná fena, pevný hřbet, hrudník dobré hloubky, plnochrupá skus nůžkový, správně zaúhlená, dobrý pohyb.

 Beuknka je fenka z mého odchovu. Je to dcera CH. Becky z Akátové hory.

Bea je ještě puberťák, který vymýšlí samé lumpárny. Je velice kontaktní, někdy si říkám, že až moc. Je úplně jiná, než její matka Becky. Becky je hodně samostatná, narozdíl od Beuny, která vyžaduje neustálou pozornost a člověk ji má pořád u sebe. Bude to také tím, že Becky vyrůstala jako jedináček a Bea je od mala v tříčlenné smečce, ve které si musí vynucovat pozornost, aby na ni nějaká zbyla. Při výcviku je šikovná, oční kontakt se naučila během chvilky a obrany ji velice baví.

Doufám, že Beunka, až dospěje, bude pokračovatelkou chovu po své matce a ponese pracovní krev svého otce do dalších generací mého chovu.